Suhted

Sa ei tea, mida tahad – aga teed seda väga hästi

By  | 

Mõtisklus …

Kas ihaldad tõesti mind või meeldib sulle pigem mõte minust? Minu pehmed huuled vastu sinu omi surutud, mina su käte vahel… Öeldes teineteisele magusaid sõnu, mis panevad kasvõi vaid hetkeks ununema kõik muu, mis meie eludes toimumas?

Sa oled minevikus kõvasti haiget saanud – näen seda. Aga ma näen ka seda, kes sa tegelikult sügaval südames oled ja kui sügavalt armastada suudad. Tajun, et kinkisid kõik inimesele, kes võttis seda liiga endastmõistetavalt. Öeldakse, et murtud südant ravib ainult aeg. Ajutine kirg pole sel enda korrastamise ja endas selgusele jõudmise perioodil just parim lahendus, sest see juhib tähelepanu valult kõrvale, aga on tegelikult vaid plaaster veritseva haava peal.

Aga ma olen ise ka vastutav, et kõik nii läks. Elu on tihti raske ja vahelduseks on nii kerge ja lohutav teise vaevatud hinge käte vahel leevendust leida.

Kõik need mu keha tabavad pisikesed suudlused ja öised kaisuslamamised mõjuvad meelitavalt nagu sõltuvus. See muudab aktiivseks sama ajupiirkonna, mida näiteks heroiini või kokaiini tarbimine stimuleeriks. Kes ei tahaks end sel moel hästi tunda? Aga ära unusta selle hinda – võltsid lubadused ja lootused, peaaegu-suhted. See on ohtlik mäng, mida alustada.

Mainid, et tahad minu kõrval magada, mind hoida ja suudelda… See paneb mind naeratama, sest tahan sedasama ka ise. Aga taolise seisundiga kaasnevad kõrg- ja madalhetked on isegi kõrgemad ja madalamad kui pärissuhtes. Armupohmell on alati kõigest käeulatuses.

Nii et ole mu südamega ettevaatlik. Ma pole mõeldud sind terveks tegema või asendama seda, mida kaotasid – see pole isegi see, mida ma tahaksin. Ma olen siin, et kedagi omal algatusel ja täiest hingest tingimusteta armastada.

Nii et enne, kui mulle taas helistad, küsi endalt, et kas tahad sama, või olen sulle ainult veidi aega reaalsust varjutav miraaž…

You must be logged in to post a comment Login