Ajaviide

Puhkus, mida just nüüd vajad (tähemärgi kaupa)

By  | 

Hinges juba sügis? See aastaaeg algab meil kalendri järgi alles ligi kuu aja pärast. Sul on veel lausa nädalaid aega, et midagi vahvat korraldada ja suve lõpp või sügise algus meeldejäävaks muuta. Loe, mis oleks sobivaim variant just sulle!

Jäär (21.03-19.04)
Su vapper loomus soodustab maailma avastamist, aga vali tavapärase sihtkoha asemel midagi mugavustsoonist väljajäävat, nagu Costa Rica vihmametsad. Selline troopiline seiklus on just see, mis kauaks meelde jääks.

Sõnn (20.04-21.05)
Sulle on väga tähtsad meelelised naudingud, nii et toidu- ja miks mitte ka veinituur Itaalias Toscanas paneks suvele tõeliselt vahva punkti. Mõtle kõigile neile imekaunitele vaadetele ja maitsvatele pastasortidele, mida võiksid jõudumööda ja omas tempos sisse ahmida!

Kaksikud (22.05-21.06)
Kaksikuna tunned elu vastu alati siirast huvi, aga ka tüdined nähtust üsna kergesti. Seetõttu soovitame seljakotireisi läbi riigi, mis sulle huvi pakub või alati meeldinud on. Iga paari päeva järel uude linna jõuda, uusi paiku näha, uutmoodi toite proovida ja uusi tutvusi sõlmida oleks sulle vägagi sobiv.

Vähk (22.06-22.07)
Sinu tundlik kahe jalaga maa peal loomus on sobiv looduses matkamiseks. Külasta mõnda rahvusparki ja veeda paar ööd ka lihtsalt telkides, eemal kodustest mugavustest. See annab jõudu tavapärastest eluraskustest kergemini lahti lasta.

Lõvi (23.07-22.08)
Ekstravagantne Lõvi tunneb end kõige paremini suures inim- ja võimalusterohkes linnas või kogukonnas. Kõik need toit, muusika ja kunstielamused annavad elule selle õige vürtsi!

Neitsi (23.08-22.09)
Igapäevaelus on sul kalduvus väikestesse asjadesse takerduda, nii et suve lõpu muudaks eriliseks tavakeskkonnast lahkumine ja maailma avastamine näiteks Kariibi mere kruiisil. Nii ilusaid vaatepilte tulvil retkel on raske negatiivseid mõtteid mõelda.

Kaalud (23.09-22.10)
Kaaludele meeldib eluvoolu sukelduda ja sellel end kanda lasta, nii et nädal näiteks Hawaii troopilistel randadel oleks sulle ideaalne. Liigu sinna, kuhu päike ja lained viivad, ja proovi midagi uut ja põnevat, mis ette juhtub.

Skorpion (23.10-22.11)
Sinu jõuline natuur vajab midagi tavalisest nõudlikumat, näiteks kanuuretk kärestikulistel jõgedel. Väike seiklus ja ilusad loodusvaated teevad sulle alati rõõmu.

Ambur (23.11-21.12)
Sa oled alati peo keskmes, nii et miks mitte suurelt võtta ja suunduda mõnda eriti vägevasse peolinna nagu Las Vegas. Soojenduseks istu natuke kasiinos või naudi sealseid lavašõusid. Igav seal ei hakka!

Kaljukits (22.12-20.01)
Sulle sobib puhkus, mis on tavapärasest sisukam ehk pakub sügavamaid tähendust ja väärtusi. Sestap sobib näiteks reis Rooma, mille iidsete vareme ja kirju ajalooga tutvuda. Sellised kohad täidavad sind elevusega, mis külvab hinge uut elujanu.

Veevalaja (21.01-18.02)
Veevalajale sobib mingile suurele muusikaüritusele minna ja seal ennastunustavalt jämmida. Sinu mässuhimuline ja lennukas loomus leiab muusikas suurepärase väljundi või liitlase ning üritusel on kindlasti palju muudki toredat, mida ette võtta.

Kalad (19.02-20.03)
Oled unistaja, kellel on kombeks oma peas toimuvasse süübida ja elu ja inimeste üle sügavalt mõtiskleda. Seega sobiks sulle suur lõbustuspark nagu Disney World, kus oma fantaasiameelt rahuldada ja suurelt unistamist nautida.

You must be logged in to post a comment Login