Suhted

Mõtisklus: miks ma ei tea, mida minu suhtes tunned…

By  | 

Naine ja mees suhtes eemalMa ei tea, mida minu suhtes tunned, sest iga kord, kui lähedaseks muutume ja õhus on tunda hoolimist, siis sa käitud nagu tahaksid selle tagasi võtta.

Sa flirdid ja naljatad. Sa võid mind kallistada ja isegi kergelt suudelda, aga siis tõmbud tagasi ja teed näo, et midagi ei juhtunud. Sa käitud teiste ees nagu meie vahel poleks midagi, kuigi me mõlemad teame, et see pole tõsi. Meie vahel on side, millele kumbki pole söandanud teiste kuuldes nime panna.

Ma ei tea, mida minu suhtes tunned, sest mõnikord saadad sa mulle sõnumi teise järel ja siis jälle eirad minu olemasolu täiesti, isegi kui ma midagi tähtsat küsin.

Mõnikord sa lausa palud kokkusaamist, mõnikord aga leiad lausa totakaid ettekäändeid, miks sul pole minu jaoks aega.

Tundub nagu sa mõtleksid pidevalt ümber, mida ma sulle tähendan, ja see ajab mind täielikku segadusse!

Ma ei tea, mida minu suhtes tunned, sest meil ei paista eales tekkivat hetke, mil seda tõsiselt arutada. Flirti on, mänge on, täiesti tühja loba on ka. Sellist, mis meid mõlemaid naerma ajab, aga kokkuvõttes tähendust ei oma.


Leia õige kaaslane:  Suhted24.ee ❤ 


Meie läbisaamine hoiab kindlat pealispindset joont. Vahel tundub, et see koosneb peamiselt meie oma naljadest, komplimentidest ja igatsevatest pilkudest.

Ma ei tea, mida minu suhtes tunned, sest su teod pole sõnadega kooskõlas. Sa ütled, et ma meeldin sulle väga, aga siis flirdid kellegi teisega lausa mu nähes.

Ütled, et minuga on tore koos olla, ja siis vahel kaod mitmeks nädalaks. Ma ei tea, mida siin uskuda, sest su teod lükkavad sõnu pidevalt ümber.

Loe edasi >

Lehed: 1 2

You must be logged in to post a comment Login

Anna enda hinnang