Suhted

Miks inimene sinu kõrvalt vaikselt kaob?

By  | 

ÜksikTe tutvusite ja asi tundus täitsa paljutõotav, aga ta tõmbus mingil hetkel järsku tagasi ja ei andnud enam näole. Ei vastanud sõnumitele ega telefonile, tagasi ei helistanud. Mis juhtus? Kes sellisel viisil hülgamist kogenud, teab, et see võib lausa alatiseks natuke kripeldama jääda, isegi kui tutvus polnud veel kaugele arenenud.

Miks inimesed nii teevad? AmoreMi teab, et põhjuseid on erinevaid. Aga selle asemel, et üldiselt rääkida, pakume seekord konkreetseid näiteid. Inimesed ise kommenteerivad, mõni varju- ja mõni pärisnimega.

Madis (24): „Ausalt öeldes… polnudki head põhjust ära kaduda. Tunne läks lihtsalt üle, ei teagi, miks. Ei olnud mingit suurt tüli või ebameeldivat omadust tema juures, mida ma poleks kannatanud. Ma lihtsalt kaotasin huvi ja ei julgenud korralikku lõppu teha, sest kartsin nõmeda mulje jätta. Salaja kadumine jättis ka halva mulje, saan aru küll. Aga see oli kergem mulle.”

Daisy (28): „Kutt tegi minu jaoks midagi vastuvõetamatut. Ma ei suutnud pärast seda teda enam endise pilguga vaadata. Teda vihastas ka mu algne reaktsioon juhtunule, nii et ma ei uskunud, et siin rääkimine ja seletamine midagi aitaksid. Edaspidi lihtsalt vältisin teda ja kõik.”


 Amoremi.ee ❤ – kohtumispaik vallalistele
Liitu kui sa soovid leida endale kaaslast.


Maria (27): „Me olime kaks korda väljas käinud, kui ta kutsus mind juba oma noorema õe põhikoolilõpu-tseremooniale. No mida asja? See oli liiga palju liiga ruttu. Me polnud veel koos väljas õhtustki söönud ja tema tahab juba kolm tundi koos autos veeta, et minna tema pereüritusele? Ei, aitäh!”

Darja (30): „Selline lõpp võib olla vahel ka, tead, vastastikune. Mõlemad saavad sisimas aru, et klappi pole ja liiguvad lihtsalt edasi, hakkavad aina vähem tšättima, uusi ühiseid plaane enam ei tee ja… See on täitsa okei viis mõnda tutvust lõpetada, leian.”

Riho (38): „Sest ta nõmetses ega väärinud selgitusi.”

Timmu (25): „Mul juhtus selline asi kuidagi kogemata. Teadsin, et tahan lõpu teha, aga ei tahtnud seda telefoni või sõnumi teel korraldada. Hoolisin piisavalt, et korralikult lõpetada. Aga elu tuli vahele, mul oli tööl ja muudel põhjustel väga kiire, lükkasin kohtumist ja rääkimist aina edasi. Ta lõpuks siis ise ka enam ei kirjutanud ega võtnud ühendust. Ma tegelikult tunnen end sellepärast halvasti, et kuidas asi läks.”

Pirje (29): „Meie suhe polnudki piisavalt selgelt piiritletud. Käisime paar korda kohtamas ja ma ei tundnud erilist keemiat. Tundsin, et see oleks me mõlema energia raiskamine, kui hakkan rääkima ja põhjendama, et miks ei taha viiendat korda koos välja minna. Nii et siis tekkis vaikus ja ta lõpuks kirjutas, et no kuidas läheb, ja ma ei vastanud. Kogu lugu.”

Rauli (33): „Neiu tegi suht kohe pärast tutvumist ja esimesi suudlusi ettepaneku mulle külla tulla ja sinna terveks nädalavahetuseks jääda. Veider lugu. Kes siis ennast ise kutsub ja kohe nii pikaks ajaks? Mu eitav viisakas reaktsioon polnud vist piisavalt selge, nii et ma ei vastanud enam ta tekstidele.”

Marta (40): „Mu meelest pole salaja uttu tõmbamises midagi halba. Kõik teevad ju seda. Teine pool võtku seda vihjena, et huvi pole piisavalt.”

Gregor (26): „Ma usun, et inimesed kaovad salaja ka ettevaatusest. Et äkki läheb olukord karmiks kuidagi. Inimesed muutuvad teinekord pingeolukorras parajateks psühhopaatideks, naised ka. Parem on mitte riskida, et suurem jama tekib, millest enam kergelt välja ei tule.”

Lilit (25): „Lõpu tegemine on ebameeldiv mõlemale osapoole. Ma ei taha näha, kuidas teine haiget saab, seega väldin seda olukorda. Minu jaoks kergem on vaikselt kaduda, isegi kui see on argpükslik.”

Anna (25): „Suhtlesime veebi teel päris pikalt ja just natuke enne päriselt kohtumist saatis ta seksuaalse sisuga sõnumi. Ma leidsin kohtumisest loobumiseks kiire vabanduse ja ei rääkinud temaga rohkem.”

Taivo (36): „Ma olen emotsionaalne inimene ja suhtelõpetamised muudavad mind kurvaks. Nii et ma siis pigem ei lõpeta neid, liigun üksi lihtsalt edasi. Nii lihtne ongi.”

Nata (29): „Temaga oli igav ja mulle tundus piinav see mõte, et pean temaga veel kasvõi korra pikemalt suhtlema.”

Maria (19): „Minul on kutt salaja jalga lasknud – lausa kolm sellist juhtumit järjest. See tekitab ikka stressi ja viha küll. Viimasel korral otsustasin seda ise ka võimalusel proovida, ja proovisingi. Ei saa aga öelda, et nüüd end hästi tunnen…”

You must be logged in to post a comment Login