Ajaviide

Mida sa enim vajad, et suhtes õnnelik olla (tähemärgi kaupa)

By  | 

Lõvi (23.7-22.8)
Sa oled õnnelik, kui sinu ja partneri vahel tekib tõeline sümbioos, kus mõlemad üksteist aina hellitavad, julgustavad ja toetavad.

Neitsi (23.8-22.9)
Sa oled õnnelik, kui sinu ja partneri vahel tekib sügav side, mis on samas ka intellektuaalne ehk saate koos mõistlikult ja ilma tülita hakkama.

Kaalud (23.9-22.10)
Sa oled õnnelik, kui sinu ja partneri vahel on selge loomulik tõmme, aga sul on ka piisavalt oma ruumi. Sul peab olema võimalus ka iseseisvalt teiste inimestega suhelda.

Skorpion (23.10-22.11)
Sa oled õnnelik, kui partner sind väga köidab, füüsiliselt, aga isegi rohkem nii emotsionaalsel ja mõistuslikul pinnal. Lisaks pead tundma, et õpid tema kohta aina midagi uut.

Ambur (23.11-21.12)
Sa oled õnnelik, kui su partner on päikeselise loomuga ja lõbujanuline, aga suudab siiski kahe jalaga maa peal olla ja teievahelisi pingeallikaid ühiselt läbi töötada.

Kaljukits (22.12-20.1)
Sa oled õnnelik, kui suudate nii lähedased olla kui ka mõlemad oma isiklikele eesmärkidele ja ambitsioonidele truuks jääda.

Veevalaja (21.1-18.2)
Sa oled õnnelik, kui tunned, et partner on ühtlasi su parim sõber ning teie vahel püsib kindel ja vankumatu lojaalsus.

Kalad (19.2-20.3)
Sa oled õnnelik, kui suhtes on kesksel kohal üksteise toetamine ja üksteisele andmine. See annab sulle kinnitust tunnete tõsiduse kohta.

< Tagasi eelmisele

Lehed: 1 2

You must be logged in to post a comment Login

Anna enda hinnang