Ajaviide

Mida sa enim vajad, et suhtes õnnelik olla (tähemärgi kaupa)

By  | 

Naine ja mees suhtes õnnelikudSuhtes olemine on kahe teraga mõõk. Ühelt poolt tunneb enamik meist pikalt vallalisena olles, et midagi oleks nagu puudu. Teisalt pole suhtes olemine mingi võlulahendus, mis inimesed õnnelikuks muudab. Laiemas pildis oled suhtes täpselt nii rahul ja õnnelik kui suudad olla üksi.

Aga mida sa täpselt vajad, et saada üldse võimalus suhtes olles õnnelik olla? Mis on see kõige tähtsam komponent? Vaatame tähemärgi kaupa.

Ja enne, kui kurtma hakkad, et sinu kohta käiv jutt oli ju nii üldine, siis meenutame, et siin on kirja pandud ainult see kõige tähtsam komponent, mitte kõik, mida üldse vajada võiks. Igaüks vajab tegelikult tervet maailma, nii heas kui ka halvas mõttes!

Jäär (21.3-19.4)
Sa oled õnnelik, kui su elu on nagu seiklus – selles on piisavalt vaheldust ja muutusi. Sa ei tohi tunda, et kõik aina kordub ja muutub etteaimatavaks.

Sõnn (20.4-21.5)
Sa oled õnnelik, kui tunned end suhtes turvaliselt ning see ei too ebameeldivaid üllatusi või pöördeid.

Kaksikud (22.5-21.6)
Sa oled õnnelik, kui saad partneriga vabalt suhelda ja tundeid väljendada ning teie vahel on nii tuntavat hoolimist kui ka särtsu.


Leia kaaslane:  Suhted24.ee ❤ 


Vähk (22.6-22.7)
Sa oled õnnelik, kui tunned, et viibite partneriga samal lainepikkusel (olete palju ühel meelel) ning teie suhe muudab tugevamaks ka sidemed teiste inimestega su elus – sõprade ja perega.

Loe edasi >

Lehed: 1 2

You must be logged in to post a comment Login

Anna enda hinnang