Suhted

Me oleme sisimas kõik metsikud seiklejad

By  | 

Elu on seiklus - Amoremi.eeMeenuta endale: kui tõesti endasse süübid ja kõik kunstliku minema heidad, siis avastad sa, et oled sisimas metsik seikleja. Sest me kõik oleme.

Sügaval meie sees on tugev uudishimu iseenda ja ümbritseva maailma avastamise vastu. Seda mitte ainult üldises mõttes, vaid pisiasjadeni välja. Miks see kaneelisai maitseb paremini kui kõik teised kaneelisaiad? Miks see kurbus minu seest kunagi päriselt ei lahku? Mida see tunne üldse tähendab? Kui palju erinevaid tundeid üldse on ja kuidas neid kõiki kogeda?

Meie ülesanne siin elus on end avastada, endale kogu aeg aina lähemale jõuda. Me tahame teada, mis tunne on päris „valmis” saada, aga ka mis tunne on lihtsalt seda otsida, sest teekond on isegi tähtsam kui kohalejõudmine.

Me oleme sisimas metsikud, sest tegelikult ei saa meid kodustada. Me tahame alati enamat ja jääme seda igatsema ka siis, kui ei oska enam midagi enamat tahta. Me ei otsi eeskujusid, vaid võimalusi nii iseend kui ka teisi inspireerida. Me oleme metsikud, sest sisimas me teame, et elu suur seiklus ei lõpe kunagi. Alati on midagi veel, mis maailma avardada suudaks.


❤ Amoremi.ee – seiklus armastuseni
Tutvus, suhtlus ja kohtingud


Me oleme loovestjad. Igaühel on elu suhtes mingi nägemus. Me otsime ümbritsevaga suhestumiseks võimalusi, mis meid arendaks, aga võimaldaks ka midagi endast anda. Sunnime end nii vaimselt kui ka kehaliselt uusi uksi otsima ja neist läbi minema.

Me rändame nii füüsiliselt kui ka vaimselt, nii vana juurest põgenemiseks kui ka uuele lähemale jõudmiseks. Sest iga uus asi ütleb meile ka midagi uut meie enese kohta. See nihutab viimase piiri veel natuke kaugemale, millest läbi murdes ja mille põrmustades hakkame kohe uut viimast piiri otsima.

Me loome oma saatuse ise. Arendame välja isikliku hääle ja valime oma inimesed. Mitte tingimata selleks, et kedagi alati välja jätta, vaid selleks, et millegagi liitumine nõuab julgust ja pühendumist samuti.

See võimaldab õppida ja muutuda. Eesmärk on võtta ja kasutada, kuni oled valmis ise teistele andma. Sest sisimas oleme me kõik andjad, juhid, liidrid, teiste maailmade kaasautorid.

Me alustame teekondasid, mis on suuremad kui elu ise. Kujutle sellist varianti endast, kellel pole neid muresid, stressiallikaid ja piiranguid mis praegu on. Kujutle end saavutamas teistega nii võimsat sidet, et isegi suurimad unistused võivad reaalseks muutuda.

Kujutle end valu ja hirmu eest mitte põgenemas, vaid neist välja kasvamas ja neid koorikuna enda ümbert minema heitmas. Sest sa oled liiga terviklik, et neid edasi kanda.

Me seikleme mitte lihtsalt lõbu pärast, vaid piiride laiendamiseks ja neist läbi liikumiseks. Ja iga uus tasand muudab meid rohkem inimeseks, tuues rohkem tasakaalu ja tervist nii endale kui ka kõigele, mis selles maailmas meid ümbritseb.

Me oleme metsikud seiklejad, sest me tahame metsikule elemendile enda sees midagi tagasi anda, mitte ainult sellest energiat ja julgust ammutada. Me kutsume metsikut endis dialoogi alustama ja oma lugu rääkima – lugu, mis on iga kord uus ja avab meis uusi uksi.

Me oleme metsikud, sest metsikud asjad on loomulikud ja muutuvad. Ainult surnud asjad on muutumatud.

You must be logged in to post a comment Login