Suhted

Ma olen vilets sõber, sest püüan olla parem inimene

By  | 

Naine mõtlebMa laigin su Facebooki, Twitteri ja/või Instagrami postitusi. Ma õnnitlen sind sünnipäeva puhul ja fotode all, mis kujutavad suuremaid või väiksemaid tähtsaid elusündmusi. Ma helistan või tekstin, kui näen midagi, mis sind meenutab, ja tunnistan samas, et pole ammu ühendust võtnud.

Ma pingutan küll kontakti säilitamiseks – aga eemalt.

Mul on viimasel ajal raske sõpradele ja suhtlemisele pühenduda. Pole isegi piisavalt aega, et hobidega tegeleda, naabri koeraga jalutama minna või lihtsalt vabalt võtta ja arvutist üks film vaadata. Mul pole enam üldse aega iseendale, kogu aeg on midagi ootamas, mida tegema peaks.

Ma ei taha, et mõtled, et olen su tahaplaanile lükanud. Ma ju mõtlen sulle tihti, kui mitte iga päev. Jah, oleks tore küll tihemini kohtuda. Täiskasvanuelu lihtsalt ei soosi seda. Alati peab tegema, kas tööl, kodus, koolis vms. Alati on midagi tegemata, ilma milleta ei saa nädalalõpu-plaanidele isegi mõtlema hakata.


❤ Amoremi.ee – kohtumispaik
Võimalus tutvuda, võimalus leida kaaslane


Ma tean, öeldakse, et et kui keegi või miski on tähtis, sa leiad selle jaoks aega – aga ööpäevas on endiselt vaid 24 tundi. See lendab mööda nii kiiresti, et ma ei jõua tihti pooltki teha, mida plaanisin. Ja suur osa plaanitust on see, mida pole juba jõudnud, kuigi oli vaja.

Ma püüan paremaks inimeseks areneda. Igas mõttes edukamaks. Aga see nõuab palju tööd. Ärkan varakult, et alustada päeva füüsiliste harjutustega. Lähen normaalsel ajal magama, et unegraafik päris pekki ei läheks. Kui vajalik on tehtud, siis lõbustustele eriti aega ei jää.

Ma loodan, et saad aru, kui palju sinust tegelikult hoolin. Loodan, et mõistad, et võimalusel veedan sinuga palju rohkem aega. Loodan, et sa ei arva, et olen sind tähtsate asjade nimekirjas kuhugi lõppu lükanud.

Ma lihtsalt pean kasvama ja arenema. Täiskasvanud ja vastutav olema. Kui keegi tahab õhtul baari minna ja napsu võtta, siis ma ütlen vähemalt tööpäeviti sellest ära. Ja kui keegi tahab järsku – nüüd ja kohe – koos aega veeta, siis ma pean tõenäoliselt ka ära ütlema. Kiire on ju.

Ma näen enda jaoks tähtsaid inimesi liiga vähe. Mulle ei meeldi see endale ka. Tean, et jätan mulje nagu oleksin kaugenenud, aga mitte meelega. Ma ei tea ka, kuidas seda hetkel vältida.

Aga ma leian just sinu jaoks aega tulevikus. Töö ja lõbu peavad tasakaalus olema. Suhted ei tohi kohustuste tõttu kannatada, sest ma ei taha endale lähedasi inimesi kaotada.

You must be logged in to post a comment Login