Tutvumine

Liisi ja Raivo õnnelik tutvumislugu

By  | 
liisi-raivo-tutvumislugu

Õnnelik tutvumislugu | Foto on illustratiivne

Suhted.ee avaldab kirja, mille saatis tutvumisportaalile õnnelik tutvuja Raivo. Jagame tema rõõmu meie lehel ja loodame, et see annab lootust ka teistele internetitutvujatele.

Tere! Minu lugu räägib, kuidas ma kohtasin inimest, keda hoian ja armastan. Tema leidmiseks oli abiks portaal Suhted24.

Nüüd siis lähemalt, viimasest suhtest, mis oli täielik läbipõrumine, oli möödas umbes aasta. Seda aega oli vaja, et saada aru, kuidas ja kellega edasi minna. Kuna töö ja kodu jättis väga vähe võimalusi kohata uusi inimesi, soovitas sõber teha konto tutvumisportaali.

Esimese hooga arvasin sõbral miskit viga olevat, isegi kahtlustasin, et ta on manustanud mingeid seemneid. Nõnda arvasin, kuna kohata kedagi interneti teel tundus ebareaalne, pean silmas kedagi , kes saab kalliks ja kaaslaseks eluteel (Eksisin). Hiljem kodus internetis lehti lehitsedes sattusin portaali nimega Suhted24, mis jättis sümpaatse mulje. Otsustasin teha konto ning hakkasin kasutama. Esmalt panin otsingusse kõik inimesed oma kodulinnast ja selle lähiümbrusest. Vahetasin mõned meilid, kuid ei midagi märkimisväärset.

Laiendasin otsingut, siis jäi silma üks väga kena naeratuse ja säravate silmadega Liis. Liikudes tema kontole ning lugedes tutvustavat infot selgus, et meid lahutab vahemaa, suundusin edasi järgmistele lehtedele, kuid miski jäi vaevama. Vaevas järgneva öö ja järgnevatel päevadel, kuni otsustasin suunduda tagasi tema kontole. Nähes uuesti neid imelusaid silmi ja eelnevalt mainitud säravat naeratust otsustasin kirjutada olenemata meie vahemaast. Minu kirjale vastati, vahetasime numbrid, juttu jätkus meil kõigest ja pikalt.

Tööga seotult pidin minema Tallinna, koheselt teavitasin Liis-i oma tulekust ja soovist kohtuda. Nii meil õnnestuski kohtuda päeval kaubanduskeskuses. Kui meie silmad esmakordselt kohtusid, sündis miskit imelist – polnud tähtsust ajal ega ruumil. Kogu keskuse sigina ja sagina juures olime MEIE kaks, suundusime kohvikusse, kus jagus kõneainet, mille katkestas kolleegi kõne ja SMS, kus teatas tal kiire Tartu. Selleks ajaks oli märkamatult möödunud ca 45min, selgitasin olukorda ja lubasin: „ Me kohtume veel!“

Teel koju katkestas kolleegi küsimus (mis ma säran) vastasin: „MÖH“ ega selgitanud, vaid panin teele sõnumi Liis-ile: „Meie kohtumine oli jätnud väga meeldiva mulje“. Alates sellest päevast oleme me koos. Armastusel pole piire ega vahemaid. Kuupäeva, mida me mõlemad tähtsaks peame on 29.04.2015. Seega soovin edu kõigile Suhted24 portaali kasutajatele, laiendage otsingut: see õige on kusagil ka teie jaoks.

Täname ja tervitame Suhted24 töökat meeskonda.  Lugupidamisega, Raivo & Liis.

1 kommentaar

  1. Aire

    2. september 2015 at 21:21

    Alles 4 kuud ju

You must be logged in to post a comment Login

Anna enda hinnang