Ajaviide

Facebook võib aastase katsetamise järel kinnitada – armastus võidab maailma!

By  | 

Armastus FacebookisAeg läheb, aga õnn ei kao! Sellest on tõesti juba aasta möödunud, kui Facebook tutvustas kasutajatele võimalust reageerida postitustele ja muule sisule like’i (meeldib-nupu) kõrval erinevate “reaktsioonidega” armastusest vihani.

Suure Sinise Sotsiaalvõrgustiku käigushoidjad on nüüd reaktsioonide kohta ka veidi statistikat kogunud ja avalikustanud. Selgub, et Näoraamatus käijad on üllatavalt agarad “reageerijad”, vahepealse aastaga on reaktsioone kogunenud suisa 300 miljardi jagu. Jah, 300 miljardit. Meiegi oleme üllatunud ja heas mõttes rabatud.

Ja mis veel toredam: FB andmetel enam kui pooled nendest reaktsioonidest märkisid “armastust”, mis on siinsel “reaktsioonide” perepildil vasakult teine. “Armastus” ongi seni üldse kõige rohkem kasutatud “reaktsioon”.

See tugevdab lootust, et kuigi 2016. aasta oli raske nii maailmsel tasandil kui paljude jaoks isiklikut, siis kõik pole veel päris “metsa läinud” ning inimestel jätkub jõudu millegi suhtes häid tundeid tunda.


 Amoremi ❤ vallaliste kohtumispaik
Saatuslik kohtumine võib juhtuda kus ja millal iganes. Ole kohal!
www.amoremi.ee


Ei, me pole iroonilised.

Jah, Facebookis love- ehk “armastan”-nupu klõpsimine ei tõesta iseenesest õigupoolest mitte kui midagi. Aga vahel piisab ka mitteteaduslikest tõestustest. Eriti armastuse asjades.

Facebook teatas ka, et agaraimad “reageerijad” on Mehhiko, Tšiili ja Suriname, seevastu näiteks USA on kaheksandal kohal.
Enim “reaktsioone” kogus 2016. aasta päevade lõikes 25. detsember, mis on juhtumisi nii mõnus puhke- ja jõuluaeg kui Jeesuse sünnipäevaks loetav päev.

Kahjuks polnud siin toodud informatsioon veel meie käsutuses valentinipäeval või vahetult selle eel, kui see oleks olnud väga ajakohane ja aktuaalne. Aga mis ikka. Armastus tuleb ja läheb, millal tahab!Love

You must be logged in to post a comment Login