Ajaviide

Ennustus: selline on su armuelu märtsis

By  | 

Märts on esimene kevadkuu ja sellel aastal võiks kevad teisiti tulla, eks? Selles mõttes, et olgu tööl ja mujal kuidas on, armuelus võiks kõik korras olla. Aga kas nii läheb – selle kohta saad teada siis, kui AmoreMi märtsihoroskoobiga tutvud!

Kalad (19.02-20.03)

Südameasjades tunned end märtsis kindlalt. Pea meeles, et võti on suhtlemine – sul on võimalus välja öelda asju, mida oled tahtnud öelda. Sa tead, kuidas selle juurest edasi liikuda, mis on enne haiget teinud. Oskad sellel minna lasta, mis sind enam ei teeni. Nii et kevad tuleb tänavu tõesti teisiti ja see on ainult hea!


❤ Amoremi.ee – miks mitte tutvuda?!


Jäär (21.03-19.04)

Oled armuasjade suhtes skeptiliseks ja pessimistlikuks muutunud. Asjad liiguvad siiski paremuse poole, kuigi hetkel ei pruugi elu tunduda kuigi elevusttekitav või romantiline. Midagi põnevat on tulekul, ole kannatlik! Sul tekib võimalus oma sõbra- ja lähisuhteid edasi arendada ja ka lihtsalt meeldivat seltskonda nautida.

Sõnn (20.04-21.05)

Märts sulle eriti romantiliseks ei kujune, aga ära muretse, pikemas plaanis on seis lootusrikas. Sa oled selgeks saanud, mida potentsiaalselt partnerilt ootad – ja kui miski ei tundu õige, siis julged rääkida ja asju selgeks teha. Nii et ära endasse tõmbu, kui see õige su ellu jõuab, saad olukorraga hakkama küll.

Kaksikud (22.05-21.06)

Hiljutisel armuelul pole viga – see pole eeskujulik, aga kurta oleks patt. Sa januned siiski muutuse järele ning tahad suhteid oma elus parandada, kuigi ei tea veel, kuidas see toimuma peaks. Seega sea eesmärgiks end hästi tunda, siis muutud energilisemaks ja saad šansi oma kinnijooksnud mõtte- või käitumismustritest vabaneda.

Vähk (22.06-22.07)

Tead, mida suhtelt ootad, aga teadvusta ka seda, et sul on võimet seda soovitut ligi tõmmata – ise oma reaalsust luua. Sisimas on sul enesekindlust küll, nii et ära anna alla ja püüa seda, mis tõesti meeldib, mitte turvaline valik tundub. Ära lase kõhklustel end tagasi hoida.

Lõvi (23.07-22.08)

Oled tavaliselt oma tegemistes üsna julge, aga suhete puhul muudab sind murelikuks olukord, millel oled varem ise tekkida aidanud. See tekitab kahetsust ja segadust. Pead valima, kas tegeled aktiivselt olukorra parandamisega või lihtsalt loodad, et küll kuidagi ikka laabub.

Neitsi (23.08-22.09)

Sul on ammu kombeks oma rasket minevikupagasit kaasas kanda, selle asemel, et kapiuksed avada ja seal korralik suurpuhastus korraldada. Märtsis õpid aga luukeredest kapis vabanema ja muutud seeläbi ise vabamaks. Hakkad paremini tajuma, mida armuelult ootad ja kuidas vanadest armidest paraneda.

Kaalud (23.09-22.10)

Otsid suhetest senisest rohkem tasakaalu. Pead mõistma, et kõik ei ole võimelised seda sulle (veel) võimaldama, nii et ära loobu inimestest nii ruttu. Küll võiksid loobuda süngetest suhtemustritest ja mõtetest, mis headel võimalustel millekski enamaks areneda ei lase. Praktiseeri avatud meelt, mitte ära pane asju ruttu oma peas ise paika.

Skorpion (23.10-22.11)

Kui keegi naaseb su ellu ja palub uut võimalust, järgi oma sisetunnet, aga räägi võimalikult avatult ka oma tunnetest. See võimaldab suhetel areneda ja jõuda punkti, kus need ei paku mitte ainult lusti, vaid loovad pinnase ka tõelise hingelise sideme tekkeks.

Ambur (23.11-21.12)

Armuelu on hiljuti pigem rutiinseks muutunud ja see pole lahe. Võta aega endale ja püüa vanadelt rööbastelt maha saada. Sul on vajadus suhtes olla, aga kui lubad endal lihtsalt ükspuha kuidas olla, muutud sellest stabiilsemaks ja enesekindlamaks. Õpi kannatlikkust, või siis õpi mediteerima!

Kaljukits (22.12-20.01)

Sulle meeldib suhetes see usaldusväärne ja võimekas pool olla, mis on ju iseenesest tore. Samas on sul vaja õppida lasta asjadel omasoodu kulgeda. Püüa lõdvestuda ja tunnetada, kui hea tunde see su kehas tekitab. Keskendugi sellele, mis hea tunde tekitab. See oleks väärt vaheldus.

Veevalaja (21.01-18.02)

Saa aru: sinul pole võimalik kedagi päästa. Jah, sul on võime teistele head teha ja neid toetada, aga seda ei peaks tegema riskiga ennast suhetesse kaotada. Rahune ja sea kordki iseend esikohale.

You must be logged in to post a comment Login