Suhted

7 kohtingutõde, mille kuulmine alguses närvi ajab

By  | 

Vallaline naine unistab suhtestSeda kuulsat ütlust tead, et tõde teeb vabaks, aga esmalt ajab närvi? Kohtingutõdede puhul peab see kindlasti paika, sest kellele ikka meeldiks oma puudujääke ja vigu tunnistada, mille kohta ta tõenäoliselt kuulma peab.

Aga kui endale tõde ei tunnista, siis ei saa seda ka muuta ja edasi areneda. Nii et loe Suhted24 kogutud seitset karmi tõsiasja, miks su kohtingud ei kulge nii edukalt nagu romantilistes komöödiates või näiteks šampoonireklaamides näidatakse.

Kui järgnev tekst aga väga pahandab, siis kujuta ette, et seda esitab mõni kuulus lavakoomik nagu Louis C.K. See muudab tõe aktsepteerimise kergemaks!

Suhte leidmine on su enda kätes

Paljusid asju elus ei saa ise valida, aga vallaline või suhtes olemine on üks asi, kus sa saad täiesti kaasa rääkida ja suuri otsuseid teha.

Kui sa oled näiteks vallaline enda hinnangul x või y põhjusel, siis võid mürki võtta, et keegi on hoolimata samadest eeldustest juba endale kaaslase leidnud. Nii et ära süüdista väliseid tegureid. Kõik algab sinust.

Lühidalt: sa oled vallaline peamiselt sel põhjusel, et pole suhte leidmist tõsiselt võtnud ja tegutsenud. Nii et kasuta enda käsutuses olevaid vahendeid (moodne maailm pakub neid tänu arvutile ja nutiseadmele palju rohkem kui vanasti) ja kui muu ei aita, siis võid ju oma karmilt kõrgeid standardeid ka natuke alla lasta, et pärisinimesed nende sisse ära mahuksid.


Kaaslase leidmisel on abiks:  Suhted24.ee ❤ Sest koos on toredam.


Suhtes olemine ei muuda sind õnnelikumaks

Suhtes olemine on võimas! Õhtud ainult teile kahele, pikad jalutuskäigud ja romantilised tunnid, mis panevad kõik võimaliku halva elus unustama… Seda kõike loomulikult ühes paralleelreaalsuses, kus sa täiskohaga ei elutse.

Lepi sellega: suhtes olemine pole õnne alus ega muuda sind ka sisimas õnnelikumaks kui sa juba praegu olla suudad. Kui sa ei oska iseseisvalt õnne ja rõõmu tunda, siis lähedase inimese tekkimine ei kasvata seda võimet automaatselt.

Ükspuha, kui armunud sa oled, inimesed jäävad inimesteks (= ebatäiuslikeks) ja nii ka sina. Mingit igavest õndsust pole olemas. Vali suhe inimesega, kellega suudad kõige rohkem õnne tunda, mitte suhe ainult selleks, et suhtes olla.

Sa pole vallaline, sest “kõik head on võetud”

See väide kipub paljudel kergesti suust välja lipsama. Mõtle selle üle. Kui see on tõesti see, mida tunned, siis see ju viitab, et sina pole üks “headest”, kuna oled vallaline.

Ja selline mõtlemine ise võib olla üldse põhjus, MIKS sa vallaline oled. Sest see viitab, et sa vast lihtsalt ei taha end suhte jaoks kokku võtta. Sest on suur tõenäosus, et sa elad paigas, kus on tegelikult päris palju vallalisi– linnainimesi tekib ju aina juurde ja eraldatud paikades elutsejaid jääb aina vähemaks.

Nii et ära oota, et magavale kassile ise hiir sülle jookseb. Astu esimene samm ja püüa seda õiget leida, kui sul on soov teda leida. Ja kui ei leia, otsi kuskilt mujalt. Ja kui asi on hoopis sinus, siis alusta muidugi enda sees otsimisest – et kõik see hea üles leida, mille pärast teised võiks üldse tahta sinuga suhet alustada.

Loe edasi >

Lehed: 1 2 3

You must be logged in to post a comment Login

Anna enda hinnang