Suhted

2018: ära lepi vähemaga kui suhe, mis sind õnnelikuks teeb

By  | 

Õnnelik naineTunnista ausalt, sa tegid 2017. aastal kompromisse. Leppisid vähemaga kui väärid: suhetes, tööl, sõprade osas ja nende osas, kellega oma vaba aega veetsid. Seadsid end vähem tähtsale kohale kui väärisid, sest ei teadnud oma täpset väärtust. Vahel sa ei teadnud isegi, kes sa täpselt oled ja mida tahad. Aga nüüd on õige hetk seda muuta. On aeg armastus üles leida – enda vastu.

2018. aasta – nüüd ja praegu – on parim aeg end uuesti kokku panna ja need osad endast tolmust puhtaks pühkida, mida oled varju ja unustusse jätnud.

Sa tead küll, millest jutt. Need osad sinust, mis kuuluvad minevikku, aga mis said kaasa rääkida nii su oleviku kui ka tuleviku kujundamisel. Osad, mille suhtes olid käega löönud. Poisid või tüdrukud minevikust, kellest ikka kinni hoidsid. Nüüd on aeg nende toel kasvada, mitte nendesse uppuda.

2018. aastal on aeg endale lõpuks andestada. Kõigi tehtud vigade ja katteta lubaduste eest, mida endale või teistele andsid. Ja mitte lihtsalt öelda, et andestad, vaid see tunne endas tõesti ka üles leida. Lase lahti ka neist, kes on sulle kunagi kurbust valmistanud. Nende kaasaskandmine ei too head. Sama käib solvumise ja viha kohta. Soovi neile head, lase need lahti ja liigu edasi.

Ja lõpuks: loobu keskpärastest kohtingutest, igavatest vestlustest ja „ma armastan sind” ütlemistest, mida ise ka päris ei usu. Olgu siis ütlejaks sina või keegi teine.


 Amoremi.ee ❤ – kohtumispaik
Aitame leida õnneliku suhet!


On aeg ka iseennast hindama õppida. Mõista, et sul on puudusi, aga sinus endas pole tegelikult midagi puudu. Pole olnudki. Sa oled ka teiste jaoks väärtuslik. Aga muidugi tasub siiski valida, et kellele oma südame avad.

Unusta kunagised armsamad. Ära püüa neid, kelle käitumisest on ruttu näha, et nad sind vääriliselt ei kohtleks. Ole valiv. Ole isekas. See on su ainuke süda. Ära lase sel talluda.

On aeg lõpetada niisama lollitamine ja enesepetmine, lootes, et see peaaegu-suhe kasvab justnagu võlujõul millekski tõeliseks. Või et eks tuleb su juurde tagasi ega murra enam su südant.

Sul on ainult üks süda, hing ja elu. Lõpuks eksisteerivadki ainult sina ja su valikud – mida tegid ja millest loobusid. Vali hoolega. Sa oled tähtis; universum toob sulle ebarahuldavaid tulemusi ainult siis, kui sa pole vaevunud korralikke valikuid tegema.

You must be logged in to post a comment Login