Suhted

18 asja, mida lõppeval aastal loodetavasti õppisid

By  | 

Naine vaatab merdOli sinu peagi lõppev 2018. aasta väga raske või elu parim, lendas see mööda või venis nagu tigu, leiab see otsa kurvalt või õnnelikult – AmoreMi loodab, et sa õppisid selle jooksul mõndagi. Kui mitte muud, siis näiteks seda, et igas halvas on veidi head, või et kõik väärtuslik ongi raske.

Siin on 18 asja, mida praeguseks juba teada võiksid. Kui 2018. aasta jooksul juba ei õppinud, siis võid nende omandamiseks juba varakult valmistuda.

1. Ainuke viis tõeliselt armastada on teha seda ilma kõhkluse ja hirmuta, et kas teinepool ikka vastu armastab. Kui su lemmikloom suudab, siis suudad sina ka! Iseasi, kas julged proovida.

2. Mida rohkem andestad, seda kergemaks see muutub. Sama käib vabandamise kohta. Uhkus läheb pikas plaanis väga kalliks maksma. Sa ei peaks seda säilitama hea suhte või meelerahu hinnaga.


❤ Amoremi.ee – kui soovid tutvuda


3. Õnnelikuks saad, olles autentne (mitte täiuslik). Õpi enda südame häält usaldama, sest sa ise oled ainuke inimene, kes peab oma valikutega täies ulatuses ja 100% elama.

4. Head ajad, halvad ajad, keskmised ajad – need kõik on kingitus. Need moodustavad just sinu raja ning teist sul pole.

5. Keegi ei võlgne sulle midagi. Erand oled sina, kes sa võlgned iseendale tõesti palju. On aga sinu enda valida, kas ka pingutad, et elu muutuks või mitte.

6. Vahel on mitte oma tahtmise saamine täpselt see, mida vajad.

7. Viha, vaenulikkus ja jämetsemine on signaalid, et inimese hing vaevleb. See ei vabanda halba käitumist, aga kergem on andestada halvasti käitujale, kes niigi piinleb, kui sellele, kelle käitumisele polegi õigustust/seletust.

8. Teise inimesega sisukat sidet luua võib olla kergem, kui näitad oma staatuse ja asjade asemel seda, mis su hinges toimub ja millest sa tehtud oled.

9. Millestki välja kasvamine või üle saamine pole sama mis alla andmine.

10. Pingutamine on alati lahe. Hoolimine on alati lahe. Meeldiv käitumine on alati lahe. Neil päevil on moekas teha nägu, et miski ei lähe korda, aga mida külvad, seda lõikad.

11. Inimesed pole alati sellised nagu arvad. Kõik ei juhtu nii nagu eeldad. Ette muretseda on seega energia raiskamine.

12. Elu saladus kahe sõnaga: mitte alati nii.

13. Inimene valetab endale tavaliselt enim siis, kui on oma madalpunktis. Kui usud, et keegi ei hooli sinust, keegi ei märka sind, siis sa eksid ja peaksid pigem tegelema oma madala enesehinnanguga.

14. Päikeselisel päeval on vaja varju astuda, et kõike taas selgelt näha. See kehtib ka elu kohta. Halb aitab seega head perspektiivi panna ja seda selgemalt hinnata. Kes aga keskendub ainult halvale, see jääb ilma valgusest ja soojusest.

15. Lähedased on tavaliselt need, kes ütlevad enim asju, mida me kuulata ei taha. Aga need on tihti asjad, mida peamegi hetkel kuulma.

16. Võime kedagi teist armastada algab võimest ennast armastada. Sama kehtib pühendumise kohta. See on isegi raskem kui kellegi või millegi vastu häid tundeid omada. Sa pead oma elu kontrolli alla võtma, enne kui saad seda kellegi teisega jagada. Nii et loo endale elu, mis on jagamist väärt.

17. Ära usu kõike, mida kuuled või loed. Igaüks tajub maailma veidi erinevalt.

18. Elu on kingitus, mitte privileeg. Täna maailma/elu, et saad vastu astuda veel ühele aastale, ja loo see enda näo järgi!

You must be logged in to post a comment Login