Tutvumine

15 nõuannet kohtinguks valmistumiseks

By  | 
👉 Jaga lugu :

Kohtinguks valimistumineEnne kohtingut on enamik meist natuke närvis. Siin on mõned nõuanded, mis võivad sind maha rahustada ja õigele teele suunata.

1. Vaata asju õige nurga alt, see on vaid kohting. Su elu ei sõltu sellest, ükskõik, mis sa praegu mõtled.
2. Võta valmistumiseks piisavalt aega, et liguneda vannis või duši all ja mõtiskleda.
3. Vali sobiv riietus välja juba varakult ning näe vaeva, et hea välja näha.
4. Kuula muusikat, mis viib su õigesse meeleollu ja tekitab mõnusa tunde. Siia kõrvale sobib ka üks klaas veini, et tuju mahendada.
5. Veendu, et tead, kuhu minna, kui palju aega kohalejõudmine võtab ja kuidas sa sinna saad. Takso telli ajavaruga.
6. Kvaliteetsed aftershave’id, lõhnaveed ja parfüümid on vaid aktsendi lisamiseks. Kui su oma nina ei tuvasta poolt pudelit Hugo Bossi, mille sisse end just kastsid, tekib kaaslasel siiski raskusi sind läbi lõhnapilve näha. Sama käib neiude kohta.
7. Mõtle natuke ka selle üle, millest sa kaaslasega räägid ning mis teemasid vältida soovid. See pole intervjuu ning ei peaks ka sellisena näima, kuid mõned reeglid siiski kattuvad. Ettevalmistus on võti.
8. (Eriti naisterahvad) Peaksid usaldusväärsele sõbrale ütlema, kuhu nad lähevad, võtma mobiiltelefoni kaasa ning jälgima ohutu kohtamise reegleid. Sinu kohtustus on tunda end turvaliselt.
9. Mehed peaksid oma kingad läikima lööma ning ei tohi unustada aksessuaare: kena vöö, käekell ja rahakott. Need detailid ei pruugi sinu jaoks kuigi olulised olla, kuid ütlevad sinu kohta palju.
10. Püüa vältida kinnisideed, et see kohting peab kuhugi viima. Ei pea, see on vaid mõnus õhtu väljas. Kui asjad toimivadki, siis on tore, kuid nagu alguses mainitud – võta vabalt. Su kaaslane märkab ka vähimat märki meeleheitest juba kilomeetri kauguselt, seetõttu ongi oluline enne kohtingule jõudmist lõdvestuda.
11. Kui mees soovib kaasa võtta lilli, siis hoia proportsioonid väiksena ning stiilsena – ära üle pinguta.
12. Ära fantaseeri kaaslasega samal õhtul voodisse hüppamisest, kuigi see võib sul meeles mõlkuda. Siiski võid hoida oma linad värsked ja korteri puhtana…igaks juhuks.
13. Duši all või vannis ligunedes mõtle selle peale, mida sooviksid oma kaaslaselt küsida ning milliseid humoorikaid palasid sul endal varuks on. Kujuta ette, mis sul enda kohta öelda on, eriti kui ta midagi küsib.
14. Isegi nii varajases staadiumis tuleta endale meelde, et sa ei avalda sel õhtul kellelegi armastust.
15. Mõtle oma kehakeele üle ning meenuta, kuidas lugeda kaaslase žeste, et noppida välja kõik signaalid, et ta on sinust huvitatud. See teeb kohtamise lõbusaks ning võid välja lugeda, mis ta sinust arvab.


Kohtingut aitab leida – Suhted24 tutvumisportaal – ❤ tutvustele avatud 24h


👉 Jaga lugu :

You must be logged in to post a comment Login

Anna enda hinnang